ANUNȚ

Muzeul Sportului organizează concurs pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a următoarelor posturi de natură contractuală de execuție vacante de:

muzeograf I A
consilier I
supraveghetor sală

Condiții specifice necesare participării la concurs
Nivelul de studii:

muzeograf I A: studii universitare de master;
consilier I: studii superioare de specialitate economică;
supraveghetor sală: studii medii aboslvite cu diplomă de bacalaureat.

Vechime în specialitatea studiilor:

muzeograf I A: minimum 1 an;
consilier I: minimum 3 ani;
supraveghetor sală: minimum 1 an.

Concursul va avea loc la sediul Muzeului Sportului din București, bd. Mărăști, nr. 20 A, sector 1, după cum urmează:

16 septembrie 2016, ora 10:00 – proba scrisă;
19 septembrie 2016, ora 12:00 – afișarea rezultatelor probei scrise;
21 septembrie 2016, ora 10:00 – susținerea interviului doar în funcție de rezultatele probei scrise.

În vederea participării la concurs, candidații vor depune dosarul de concurs până la data de 9 septembrie 2016, ora 12:00, la sediul muzeului.

Relații suplimentare se pot obține la sediului Muzeului Sportului din București, bd. Mărăști, nr. 20 A, sector 1; persoană de contact – Mariana Ștefan – telefon: 021. 796. 14. 54; email: muzeul.sportului@mts.ro

Leave Comment